مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش جوجه یکروزه گوشتی | لیست قیمت فروش ارزان ترین آنها در ایران

 قیمت جوجه یک روزه در بازار های ایران چقدر است ؟ قیمت امروز جوجه رنگی یک روزه  در بازار های کشور چقدر است ؟آیا خرید جوجه گوشتی در مازندران و کرج و تهران با سود همراه است؟ مرکز فروش جوجه یکروزه گوشتی در بازار کجاست ؟مرغداری ها و شرکت های مختلف مرکز فروش جوجه یک روزه گوشتی در سراسر ایران هستند که خریداران می توانند با مراجعه به سایت های این مراکز و یا مراجعه به صورت حضوری در نمایندگی های این شرکت ها  تعداد جوجه های مورد نظر خود را پس از سفارش تهیه کنند.برخی از این جوجه های گوشتی و یا جوجه های نوع تخم گذار که کیفیت لازم را ندارند به صورت رنگ شده در بازار های محلی به فروش می رسند که به اصطلاح به آنها جوجه رنگی می گویند از این رو قیمت جوجه رنگی یک روزه نسبت به جوجه گوشتی ارزان تر است.مرکز فروش جوجه یکروزه گوشتی | لیست قیمت فروش ارزان ترین آنها در ایران

لیست قیمت فروش جوجه یکروزه گوشتی در کشور

لیست قیمت فروش جوجه یکروزه گوشتی در کشور

لیست قیمت فروش جوجه یک روزه گوشتی در بازارهای سراسر کشور:

قیمت جوجه یک روزه گوشتی همواره بستگی به نوسانات بازار گوشت دارد و اگر قیمت محصول نهایی با هزینه ای که برای پرورش آن قرار گرفته است برابر یا نزدیک هم باشد، قیمت جوجه یک روزه بالا می رود زیرا مرغداران دیگر تمایلی برای افزایش تولید جوجه گوشتی ندارند. قیمت جوجه یک روزه تخمگذار با جوجه گوشتی متفاوت است زیرا قیمت تخم مرغ در بازار در قیمت جوجه تخمگذار تاثیر مستقیم دارد و قیمت گوشت در نوسان قیمت آن تاثیر کم تری دارد.

در پایین لیستی از  قیمت نژاد های مختلف جوجه گوشتی یک روزه در استان های مختلف کشور را بررسی کرده ایم :

نژاد راس حداقل ۱۴۰۰۰ حداکثر ۱۵۰۰۰
نژاد پلاس حداقل ۱۲۵۰۰ حداکثر ۱۳۴۰۰
نژاد کاب حداقل ۱۱۵۰۰ حداکثر ۱۲۵۰۰

 تمامی قیمت های جدول فوق به ریال است.

خرید ارزان ترین جوجه یکروزه گوشتی در کشور

خرید ارزان ترین جوجه یکروزه گوشتی در کشوربرای خرید ارزانترین جوجه یک روزه گوشتی در کشور می توانیم از جوجه های نوع کاب یا پلاس استفاده کنیم البته با استفاده از نوع جوجه ها نتیجه کارمان دارای نتیجه ی ضعیف تری است یعنی هنگامی که جوجه های این نوع به کشتارگاه می رسند دارای وزن کمتر بوده و ضریب تبدیل غذا به گوشت در بدن این نوع جوجه ها نسبت به نوع راس دارای کم تر است. 

همچنین با مراجعه حضوری به کشتارگاه هایی که  سراسر کشور هستند می توان جوجه های یک روزه گوشتی با قیمت های پایین تر از بازار تهیه کرد.

فروش جوجه یکروزه گوشتی زیر قیمت بازار در کشور

فروش جوجه یکروزه گوشتی زیر قیمت بازار در کشورقیمت جوجه یک روزه گوشتی زمانی به زیر قیمت بازار می رسد که تعداد جوجه گوشتی در بازار زیاد شود  و کسی خریدار جوجه گوشتی مرغداری ها نیست و یا قیمت گوشت مرغ در بازار کم شود در این صورت قیمت جوجه یک روزه پایین می آید و در این حالت تولید جوجه یک روزه برای مرغداری ها ضرر مالی را در پی دارد. مرغداران در این زمان تا براورده نشدن سود مناسب از فروش مرغ گوشتی، تولید خود را به حداقل می رسانند.

خریداران جوجه یکروزه گوشتی با کیفیت بالا در کشور

 خریداران جوجه یکروزه گوشتی با کیفیت بالا در کشورخریداران جوجه گوشتی مرغداری های موجود در سراسر کشور هستند که هدفشان پرورش طیوری است که دارای گوشت بیشتری در هنگام بلوغ است و تعداد تخم گذاری آنها برایشان اهمیت ندارد و هنگامی که به سن مناسبی رسیدند آنها را به کشتار گاه ها می فرستند.

خرید و فروش جوجه یکروزه گوشتی در کشور

خرید و فروش جوجه یکروزه گوشتی در کشورخرید و فروش جوجه گوشتی یک روزه در شهرهای مختلف کشور متغیر است. برای مثال در برخی از استانهای کشور خرید و فروش جوجه یک روزه گوشتی رونق کم تری دارد مثلا خرید جوجه گوشتی در مازندران رونق ندارد، زیرا مراکز تولید جوجه گوشتی یک روزه در مازندران زیاد و خریداران جوجه گوشتی این شهر از شهر های دیگر برای خرید جوجه گوشتی یک روزه به مازندران می روند. فروش جوجه یک روزه در تهران دارای رونق بیشتری است زیرا دسترسی بیشتر و امکانات بیشتری دارد.فروش جوجه گوشتی در کرج دارای رونق فراوانی است و شما از هر نوع نژادی که بخواهید می توانید از این شهر خریداری کنید.

مجید شهبازی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید شهبازی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09123854617

phone icon شماره تماس: 02177389410

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: kimiashahbal97@gmail.com

مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید