مشاوره و سفارش

تغذیه دام

برای تامین سلامت غذای انسان ها، نیاز است توجه ویژه ای به سلامت تغذیه دام به عنوان یکی از اصلی ترین منابع غذایی مورد نیاز انسان داشته باشیم. زیرا در زنجیره غذایی آلودگی ها و بیماری های مختلف قابل انتقال هستند. بنابراین باتوجه به متغیر بودن کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در تهیه خوراک دام و طیور، به ویژه اقلام اصلی مانند ذرت و سویا و… ، بهتر است آزمایشات کنترل کیفی صورت گیرد.

خوراک دام

داشتن یک خوراک دام باکیفیت برای داشتن دام و طیور سالم بسیار ضروری به نظر می رسد چرا که اگر به دام و طیور میزان خاصی از مواد مغذی در بازه زمانی خاصی نرسد، دام و طیور دارای مشکلات متعدد تغذیه ای می شوند که می تواند ضرر های مالی و معنوی زیادی برای صاحب دام داشته باشد.

دلیل آشنایی با تغذیه دام

یکی از مواردی که صاحب دام و طیور باید حتما از آن اطلاع داشته باشد، اجزا و بخش های اصلی خوراک دام است. این موضوع باعث می شود که بتواند انتخاب موثرتری در زمینه کارخانه خوراک دام باشد چرا که می داند چه نوع خوراک دامی را باید تهیه کند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
ذرت-سفارشیموجودتماس بگیرید
سویا-سفارشیموجودتماس بگیرید
جو-سفارشیموجودتماس بگیرید
سبوس گندم-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن سویا-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن مخصوص طیور-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

kimiashahbal

ایمیل

kimiashahbal97@gmail.com

درباره ما :

مجموعه کیمیا شهبال، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع خوراک دام و طیور آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه کیمیا شهبال

مدیر عامل مهندس مجید شهبازی

Call Now Buttonتماس بگیرید